Zasięg działania

Zasięg działania OIPiP Rzeszów

OIPiP w Rzeszowie jest jednostką samorządu zawodowego. Reprezentuje osoby wykonujące zawody pielęgniarki i położnej oraz sprawuje pieczę nad należytym wykonywaniem tych zawodów, m.in. przyznaje prawo wykonywania zawodu, opiniuje warunki pracy i płacy, prowadzi działalność szkoleniową i socjalną, współpracuje m.in. z uczelniami, organami administracji publicznej, samorządami i jednostkami ochrony zdrowia.

Zasięg działania OIPiP w Rzeszowie: Rzeszów, Tarnobrzeg (miasta na prawach powiatu) oraz powiaty: dębicki, kolbuszowski, leżajski, łańcucki, mielecki, niżański, ropczycko-sędziszowski, rzeszowski, stalowowolski, strzyżowski, tarnobrzeski. W regionie działają jeszcze dwie izby pielęgniarskie: OIPiP w Przeworsku i OIPiP w Krośnie.

OIPiP w Rzeszowie

Jeśli masz do nas pytania to napisz

Odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe

OIPiP Rzeszów